adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 23 kwietnia 2014 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Komornik       TYMOTEUSZ JACYNA-ONYSZKIEWICZ
Dołącz do nas: 

 
 • Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Zdaniem Prawnika: Justyna Kyć z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Jak natomiast stosować kryterium jakości w stosunku do usług? Skoro kryteria oceny ofert nie mogą dotyczyć właściwości wykonawcy, to jak prawidłowo ocenić jakość świadczonych przez niego usług?

 • Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wyboru jednej z dwóch sekcji tematycznych: Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część II vs. Skuteczne Zabezpieczenia Należności  – w praktyce.

 • Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis

  Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis


  Początek roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku oraz przypomnienie ważnych tytułów, które pojawiły się na rynku wydawnictw prawniczych.

 • TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  Zdaniem Prawnika: Anna Kasza z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Umowa przedwstępna obok funkcji pomocniczej w procesie zawierania umów, pełni także funkcję gwarancyjna. Daje ona pewne poczucie pewności i zapewnia dojście do skutku umowy przyrzeczonej, po spełnieniu się określonych wymagań.

 • Gwałt już ścigany z urzędu

  Gwałt już ścigany z urzędu

  Do tej pory tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego, a od teraz ścigane będą z urzędu.


 • KOMORNIK
 • TYMOTEUSZ JACYNA-ONYSZKIEWICZ

  KOMORNIK

  KOMORNIK SĄDOWY REWIRU III PRZY SĄDZIE REJONOWYM W POZNANIU
  ul.DĄBROWSKIEGO 307
  60-406 Poznań (Wielkopolskie)
  Telefon: 61 853 72 90 / 1
  Fax: 61 853 72 81
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 4.00
  Ilość ocen: 5
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Aby zadać pytanie należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu.
Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (5)
 • Psuja
  Pan Tymoteusz jak najbardziej pomocny i wiarygodny. Biuro kancelarii kompletnie do wymiany.!!!!!!! Byłam w sprawiach alimentacyjnych po raz pierwszy. Pani kazała mi dosłownie być cicho jak próbowała jej wyjaśnić problem i potraktowała mnie okropnie myslałam ,żę ma zły dzień myliłam się. Za drugim razem zadzowniłam do kancelari w sprawie wniosku czy isnieje pocztowa mozliwość jakaś młoda pani przytakiwała mi , ale powiedziała , że nie ma możliwośći listownej pojechał zmartwiona osobiście a mam dość daleko. Przyjeła mnie pani ta sam co za 1 razem też z nie chęcią. Powiedzialam ze przyjechałam po wniosek ta beszczelna baba bo inaczej nie idzie mi tego powiedziec dala a raczej rzuciła czystą kartkę osoba mniej silna niż by się zapewne załamała napisała wniosek na cała a4 i zaniosłam innej straszej pani która patrzyla na mnie wzrokiem nie dawaj mi nic trudniejszego jak godziny otwarcia kancelarii... a ta pani mnie pyta dlaczego napisalam recznie skoro sa gotowe wnioski na co nie znośnie nie miła babab woularach jak wskośnych jak wiedzma powiedzila do niej ze nie chcialo jej sie przepychac po wniosek co jest zenujace chcial mnie upokorzyc tylko. Ja tez pracuje miedzy ludzmi nie w biurokracji ale jestem taka samo mila do kazdej osoby. Żadam słownej nagany dla tej pani bez wpisu do akt . bo to psuje opinie całego miejsca. Pani zazwyczaj siedzi po prawej stronie jak wchodzi sie do recepcji , ma skośne okulary blond średnie włosy i ma mine po co tu przylazłaś??? Pozdrawiam
  Data dodania: 2014-02-22
  Ocena: 6/7
 • wierzyciel
  Polecam wszystkim. Przede wszystkim podkreślić należy dobry kontakt Pana Jacyny - Onyszkiewicza z wierzycielem. Nigdy nie odmówił spotkania, co w przypadków komorników nie jest częste. Jako wierzyciel nie czułem się petentem tylko partnerem. Aktywnie szuka majątku i w przypadku jego znalezienia działa szybko.
  Data dodania: 2013-09-24
  Ocena: 7/7
 • true
  Komornik ten ma najgorszych asesorów z mozliwych, nie robia nic oprócz pisania "fałszywych protokołów" czeste umorzenia i naciaganie wierzycieli na niepotrzebne koszta... NIE POLECAM JAKO WIERZYCIEL!
  Data dodania: 2013-03-06
  Ocena: 1/7
 • arkadius
  Pan Tymoteusz to nieznajacy umiaru, pazerny i żerujacy na ludzim nieszczęsci prawnik a raczej prawomatacz, wszelie opinie o nim i podobych jemu "prawników" mozna poczytac na blogu: http://prawoiprawnicy.blog.pl/
  Data dodania: 2011-02-06
  Ocena: 0/7
 • Malta
  Pan Tymoteusz to dobry człowiek. Mówię jako były dłużnik - nasłuchałem się o komornikach, ten jest w porządku, udało się nam porozumieć. Pozdrawiam
  Data dodania: 2011-01-22
  Ocena: 6/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl