adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Piątek 18 kwietnia 2014 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce
Dołącz do nas: 

 
 • Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Zdaniem Prawnika: Justyna Kyć z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Jak natomiast stosować kryterium jakości w stosunku do usług? Skoro kryteria oceny ofert nie mogą dotyczyć właściwości wykonawcy, to jak prawidłowo ocenić jakość świadczonych przez niego usług?

 • Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wyboru jednej z dwóch sekcji tematycznych: Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część II vs. Skuteczne Zabezpieczenia Należności  – w praktyce.

 • Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis

  Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis


  Początek roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku oraz przypomnienie ważnych tytułów, które pojawiły się na rynku wydawnictw prawniczych.

 • TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  Zdaniem Prawnika: Anna Kasza z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Umowa przedwstępna obok funkcji pomocniczej w procesie zawierania umów, pełni także funkcję gwarancyjna. Daje ona pewne poczucie pewności i zapewnia dojście do skutku umowy przyrzeczonej, po spełnieniu się określonych wymagań.

 • Gwałt już ścigany z urzędu

  Gwałt już ścigany z urzędu

  Do tej pory tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego, a od teraz ścigane będą z urzędu.


 • WIADOMOŚCI
 • 18 grudnia 2012

  Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce

   

  - Jestem pod wrażeniem kompetencji i rzutkości tego młodego prawnika – powiedział nam klient krakowskiej kancelarii adwokackiej Marcina Klatkiewicza Adam B. – Skutecznie i szybko wyegzekwował pieniądze od mojego dłużnika, które już niemal spisałem na straty - dodał. Okazuje się, że stosunkowo młody wiek nie przeszkadza w byciu wziętym adwokatem. Mecenas Klatkiewicz nie narzeka więc na brak klientów, tym bardziej, że chętnie podejmuje się prowadzenia spraw poza Krakowem i rodzinną Małopolską. Główne obszary jego działalności stanowią: prawo karne, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy oraz sprawy gospodarcze. Jego kancelaria świadczy ponadto usługi dla jednego z największych biur tłumaczeń w Krakowie. Doradza również w bieżącej działalności, prowadzi sprawy z zakresu zamówień publicznych, windykacji należności, praw autorskich, umów z kontrahentami. Współpracuje też z kilkoma firmami z sektora budowlanego w zakresie prowadzonych przez nie inwestycji na terenie Polski i za granicą.
   

  Adwokat Marcin Klatkiewicz
  Kancelaria Adwokacka
  ul. rtm. Dunin – Wąsowicza 8/6
  30-112 Kraków
   


  JB


 • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl